La Cina porta a sinistra esterna maniglia Produttore e fornitore | Quanlee

maniglia esterna della porta sinistra

Breve descrizione:


Dettagli del prodotto

Tag dei prodotti

Nome di prodotti Installazione di posizione Effetto
presa Под носот на кабината За заштита на пешаците
presa Стакло Врата лифтери Лесно да се работи на стакло лифт за укинување на стаклото на вратата
Assemblea Operator Внатрешноста на кабината, Над Gear На Shift Контрола на пренос за промена на брзината
 тротоарот огледало Вратата на камион Монитор Поглед од под вратите
 бравата Право Лушпата на врата  Вратата и кабина механизам за заклучување
 Заклучување на вратата Assy Вратата Заклучи ја вратата
 Заклучување елемент Assy рачката копчето прекинувач од надворешната страна на автомобил
врата Assy Above The Assembly Cab Персонал влегуваат и излегуваат
10 надворешната страна Корица Лево Левата и десната страна на кабината радијатор маска Намалување на воздухот Отпорност
10 надворешната страна Корица Лево Левата и десната страна на кабината радијатор маска Намалување на воздухот Отпорност
 Волан на воланот Веер
 Висина контрола Клапан Инсталирајте На задната суспензија на кабината Прилагодете го левото и десното Висина на кабината, така што тоа е на ниво за време на возењето
шок Absober Кабината задна суспензија Странични мост на амортизацијата
тркало Фендер Зад воланот Спречување на почвата Прскање
 Ретровизор Горниот лев и десен агол на кабината Задна Гледајте
 Лево ретровизорот Горниот лев и десен агол на кабината Задна Гледајте
 шок Absober Од двете страни на задната оска Визуелниот, Амортизацијата
шок Absober Од двете страни на задната оска Визуелниот, Амортизацијата
 Хидраулична пумпа рака кабина Заден Обезбедување на притисок на маслото при свртување на кабината
 Кабината лифтинг црево Помеѓу цилиндар лифт и пумпа лифт Испорака на висок притисок хидраулично масло
 хидраулични заклучување На задната страна на кабината Заклучување на кабината
  право панта La cornice Поврзување на рамка
 Довод на воздухот Bellows Помеѓу влезот и филтерот за воздух  тампон
 Довод на воздухот цевки Assy. Помеѓу влезот и филтерот за воздух Спојка за црево за довод
Воздух цевка, Задната десна страна на кабината Директен воздух во моторот Канали
 Филтер за воздух Assy Испразни Филтер Воздушен филтер
 Спојката господар цилиндар Предниот лев дел на кабината Моќта на спојката
 панта Сеат Над радијатор маска Зглобен Радијатор Худ со кабина
 пумпа Taxi Обезбеди Извор на енергија за Front шофершајбната прскалка
 Проширување на резервоар Assy На задната страна на кабината или на врвот на моторот Собери на водена пареа и надополнува вода
 Преден капак за заклучување радијатор маска Заклучување на предната маска
 Предниот капак Предниот дел на кабината Вентилација и топлина дисипација
10 Преден капак Предниот дел на кабината Вентилација и топлина дисипација
 Долна Чекор Над кабината чекори
 фар за магла браник терминал осветлување
10 фар за магла браник терминал осветлување
 Почетна Swicth Под воланот Вклучете го во автомобил за палење на моторот Палење
 тркало Фендер Левата и десната страна на кабината , Заштита и филтрирање
 Тип на нафта воздушен филтер Assy На десната страна на рамката зад кабината Филтер за прашина во влезот на воздухот
 рачката на бришачот Предна прозорецот на кабината Поправи Wiper Блејд
 Вртливо Assy Под рачката на бришачот Поврзете ја рачката на бришачот на моторните
 Wiper Блејд рачката на бришачот Поврзете ја рачката на бришачот
 универзална Заедничката Свртете на прирабница телескопски вратило внатрешноста на вилушка  За да се промени правецот на телескопската вратило
 Во комбинација држач Лево напред на кабината Поправи гасот и сопирачката
 Левата врата Надворешна рачка Над вратата Вратата отворање и затворање на акција

  • Precedente:
  • Successivo:

  • Scrivi qui il tuo messaggio e inviarlo a noi
    WhatsApp Online Chat!