China Left dera e jashtme të trajtojë Prodhues dhe Furnizues | Quanlee

dera e lënë të trajtojë jashtme

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

produktet Emri instalimi Position efekt
rrokje Nën hundën e OVK Për të mbrojtur Këmbësorët
rrokje Glass Door lifters Easy për të vepruar Glass Elevator të heqë derë qelqi
مجمع اپراتور Brenda kabinës, mbi Shift Gear Kontrollojnë transmetimin për të ndryshuar veshje
 trotuari Mirror Kamion Door Monitor pamje nga Under The Doors
 shul drejta Shell nga dera  Door Dhe Cab Bllokimi Mekanizmi
 قفل درب عاصی Dera Mbylle deren
 قفل عنصر عاصی Doreza e deres një Knob Switch në pjesën e jashtme të një makine
درب عاصی Mbi Kuvendi Cab Personeli që hyjnë dhe dalin
10 کاپشن، پالتو و جانبی پوشش چپ Majtë dhe të djathtë anët e Cab Radiator Mask Ulja Air Rezistenca
10 Outer Side Cover Left Majtë dhe të djathtë anët e Cab Radiator Mask Ulja Air Rezistenca
 timon Kolona Drejtues largohem
 Lartësia Control Valve Instaluar në pjesën e pasme pezullimin e OVK Rregullo majtë dhe të djathtë lartësia e kabinës në mënyrë që ajo është niveli Kur Driving
شوک Absober سیستم تعلیق کابین عقب Lateral Bridge lagështim
چرخ فندر Pas timonit Parandaluar splashes Soil
 Pasqyrë e pasme Majtas dhe Djathtas Upper Corner Of Cab rear Shikojnë
 چپ آینه دید عقب Majtas dhe Djathtas Upper Corner Of Cab rear Shikojnë
 شوک Absober Në të dy anët e pasme bosht Buffering, Fikje
شوک Absober Në të dy anët e pasme bosht Buffering, Fikje
 Hydraulic Pump Hand کابین عقب Sigurojë presionin e vajit kur kthyer Cab
 Cab Lifting Hose Ndërmjet ashensor cilindër dhe ashensor Pump Dorëzimi i Lartë Presioni Hidraulike naftës
 hidraulike Lock Pjesën e pasme të OVK Lock OVK
  E drejta varen Korniza Kornizë Connection
 Futje e ajrit Bellows Ndërmjet gji dhe The Air Filter  tampon
 Futje e ajrit tub Assy. Ndërmjet gji dhe The Air Filter Inlet Hose bashkim
Air Pipe Si Rear drejta Side Of Cab Air drejtpërdrejtë në motor kanalet
 فیلتر هوا عاصی Filter Empty Filter ajri
 Clutch Master cilindër جبهه سمت چپ کابین Power Clutch
 Seat varen Mbi të radiator Mask Artikuluar Radiator Hood Me Cab
 pompë taksi Të sigurojë energji Burim për Front xhamash Spray Pump
 Zgjerimi Tank Assy Pjesën e prapme të taksi ose në krye të motorit Mblidhni avujt e ujit dhe të plotësoj ujit
 جبهه جلد قفل radiator Mask Lock Fronti Mask
 قاب جلو Cab Front Seksioni Ventilimit dhe Heat shpërndarje
10 Front Cover Cab Front Seksioni Ventilimit dhe Heat shpërndarje
 Hapi më i ulët Mbi të OVK Hapat
 mjegull llambë سپر ترمینال ndriçim
10 Mjegull llambë سپر ترمینال ndriçim
 Duke filluar Swicth Nën timon Kthehet në pushtet në makinë për të filluar motor Ignition
 چرخ فندر Majtas dhe djathtas Side Of Cab , Mbrojtja dhe Filtration
 Oil Lloji Air Filter Assy Anën e djathtë të kornizës prapa Cab Filter pluhurin në gji Air
 fshirëse Arm Fronti Window të kabinës Fix fshirëse Blade
 اهرم عاصی Nën fshirëse Arm Lidhu fshirëse Arm To Motor
 fshirëse Blade fshirëse Arm Lidhu fshirëse Arm
 përbashkët Universal Kthejeni fllanxhë Of The largpamës Heshta brenda Fork  Për të ndryshuar drejtimin e largpamës Heshta
 kombinuar Bracket جلو کابین چپ Fix Accelerator dhe frenave pedals
 دسته سمت چپ درب بیرونی Mbi derë Door hapjes dhe mbylljes Action

  • Previous:
  • Vazhdim:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!