Featured produktet
Shikoni produktet
reja të ardhurit
Shikoni produktet

Quanlee

Niveli Dhoma commerce se importet dhe eksportet e produkteve mekanike dhe elektrike në Kinë.
të parë të gjitha produktet
 • 10 Dec,20

  QuanLee Proprietary Brand

  As a large trade company for all kinds of heavy truck parts and engineering machinery accessories,QuanLee not only cooperate with many brands and factories,but also research and develop our own br...
  më shumë ...
 • 05 Dec,20

  Used Trucks Delivery on December

    We received an howo used dump truck order from our Nigerian clients. They need two sets of howo 6*4 used dump truck as the beginning of our cooperation.   After receiving the payment an...
  më shumë ...
 • 2020 QuanLee Heavy Truck Parts and Mechine Accessories Exhibition
  17 Nov,20

  2020 QuanLee Heavy Truck Parts and Mechin...

  On Nov. 13-15,QuanLee held  2020 Heavy Truck  Parts and Engineering Mechinery Accessories Exhibition in QuanLee Heavy Parts Mall ,Jinan,China. Many leaders  attended the opening ceremony and visi...
  më shumë ...
 • Quanlee Overseas Magazina ka burime të zinxhirit të furnizimit me cilësi të lartë në Kinë dhe ofron cilësi më të mirë auto pjesë për jashtë pjesëve të automjeteve shpërndarësit dhe kërkuesve.

  produktet

  Quanlee Overseas Magazina ka burime të zinxhirit të furnizimit me cilësi të lartë në Kinë dhe ofron cilësi më të mirë auto pjesë për jashtë pjesëve të automjeteve shpërndarësit dhe kërkuesve.
 • Quanlee Overseas Magazina synon të ndërtojë një numër të lokalizuara kanaleve të shitjes të tilla si Agjencia e quajtur Rrjetin e Shpërndarjes, One-stop shërbim për ndërmarrjet lokale dhe një pjesë të madhe

  Qendra e Shërbimit

  Quanlee Overseas Magazina synon të ndërtojë një numër të lokalizuara kanaleve të shitjes të tilla si Agjencia e quajtur Rrjetin e Shpërndarjes, One-stop shërbim për ndërmarrjet lokale dhe një pjesë të madhe
 • Kompania ka krijuar një sistem të menaxhimit të cilësisë sistematike garanci, një zinxhir të plotë të furnizimit dhe një ekip profesional teknik.

  Kompania jona

  Kompania ka krijuar një sistem të menaxhimit të cilësisë sistematike garanci, një zinxhir të plotë të furnizimit dhe një ekip profesional teknik.
WhatsApp Online Chat!